^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

Kalendarz imprez

poprzednim miesiącu styczeń 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31

 

facebook

YT

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Podsumowanie sezonu kartingowego

poniedziałek, 06 październik 2014 12:36

W oczekiwaniu na oficjalne wyniki sezonu kartingowego postanowiliśmy sami podsumować miniony rok, a był to rok pełen sukcesów zarówno sportowych jak i organizacyjnych.

Finał jest nasz!

Jak już informowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, bilet na światowy finał Rotaxa w Walencji wywalczył Antoni Ptak. Zawodnik startujący w kategorii Senior Max zapracował na sukces prezentując bardzo wysoką, a przede wszystkim równą dyspozycję przez cały sezon.

Leszczyńscy Rokkersi nie zawiedli

Jan Galeja zajął II miejsce w kategorii Mini Rok. Janek bardzo dobrze startował przez cały sezon notując wielokrotnie zwycięstwa w rundach. Do pierwszego miejsca zabrakło naprawdę niewiele.

Jakub Masztalerz również może zaliczyć sezon do udanych – II miejsce w bardzo licznej i stojącej na wysokim poziomie kategorii Junior Rok jest z pewnością sukcesem tego zawodnika.

Młodzi nadciągają!

Silna grupa najmłodszych zawodników będzie z pewnością siłą naszego klubu w najbliższych sezonach. W tym roku przebojem do stawki Baby Roka wdarł się Damian Mazurek sensacyjnie zwyciężając w Poznaniu.  W kolejce po zwycięstwa ustawili się już kolejni zawodnicy: Dominik Garbaciak, Kacper Rogala oraz Maciej Banaś.

Organizacyjnie na 5!

W tym roku na Kartodromie zorganizowaliśmy 4 imprezy rangi ogólnopolskiej: 2 weekendy wyścigowe Roka, 1 weekend Rotaxa oraz Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży. Z pewnością potwierdziły one, że Automobilklub Leszczyński doskonale wywiązuje się z obowiązków organizatora, co potwierdzają zadowoleni zawodnicy chętnie wracający na nasz obiekt zarówno na zawody jak i treningi.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Już za 3 tygodnie nasza reprezentacja wybiera się na Finał Światowy Roka do Lonato. Tam będzie obserwować pracę włoskich organizatorów i sędziów. Wszystko po to aby jeszcze lepiej organizować zawody. 

Copyright © 2013. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.