^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

Kalendarz imprez

poprzednim miesiącu grudzień 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

 

facebook

YT

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

XV Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 15 marzec 2017 22:20

Do tradycji działalności prowadzonej przez nasz Klub z pewnością należy zaliczyć Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany w długi weekend majowy (2-3 maja) we współpracy z Zamkiem w Rydzynie. Tegoroczna, piętnasta edycja jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii odbędzie się w randze Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych (MPPZ).

ZAPISZ SIĘ NA RAJD >>KLIKNIJ<<

Lista zgłoszonych >>KLIKNIJ<<

Zasadnicza część imprezy, polegająca na przejechaniu około 100-kilometrowej trasy zgodnie z opisem oraz wykonaniu zaplanowanych zadań, odbędzie się 2 maja (wtorek). Uczestnicy Rajdu wyruszą z Zamku w Rydzynie, który będzie jednocześnie bazą imprezy. O godzinie 9:45 nastąpi odprawa załóg, a pierwsza z nich wystartuje o godzinie 10:00. Meta pierwszej załogi planowana jest około godziny 15:00. Z kolei o 19:30 w malowniczej scenerii Zamku w Rydzynie odbędzie się uroczysta kolacja, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy.

Drugi dzień imprezy (3 maja) to parada pojazdów połączona z prezentacją na leszczyńskim Rynku.

Każda załoga, która chce wziąć udział w naszej imprezie musi wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Podczas jego wypełniania, w przypadku samochodów, należy zaznaczyć czy bierze się udział w Rajdzie w randze Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, czy też w imprezie turystycznej bez zaliczenia wyników do klasyfikacji generalnej MPPZ. W przypadku motocyklistów mogą oni wziąć udział tylko w imprezie turystycznej bez klasyfikacji wyników w MPPZ.

Dodatkowo w formularzu elektronicznym można również wybrać rezerwację pokoju hotelowego, a także miejsc na kolacji podsumowującej Rajd. Te elementy wymagają dodatkowej opłaty.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy co najmniej 25-lenich samochodów i motocykli do udziału w zabawie!

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Uzupełniającym >>KLIKNIJ<<

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>KLIKNIJ<<

Copyright © 2013. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.